Login

Symwriter

Symwriter - popis programu

Symwriter - popis programu Program od britské firmy Widgit. Využít ho lze pro alternativní komunikaci, pro logopedy, pro učitele žáků s narušenou komunikační schopností nebo poruchami učení (SPU).Program je plně lokalizován ...
Více informací

Ceník Symwriter

Názevcena v Kčcena s DPH
Symwriter jednolicence4 5005 445
Symwriter jednolience, sleva pro rodinu2 975,203 600
Symwriter licence pro 5 PC10 20012 342
Symwriter licence pro 10 PC15 20018 392
Symwriter licence pro 15 PC18 20022 022
Licence pro jiný počet PC, doplatky za další licence - kontaktujte nás  

K ceně se připočítává poštovné - obvykle Balík do ruky (138 Kč)
Online objednávku lze vyplnit zde

Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě.

Geografické místo je pro této účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace  a do vzdálenosti 5 km od sebe.

Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo pna více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit, obvykle o rozdíl v ceně mezi novou licencí a aktuálně drženou licencí.

Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo pracovníka, pokud má organizace k dispozici zakoupené licence pro daný produkt. Pokud má organizace zakoupenou pouze jednu licenci, pro umožnění domácího použití je nutné zakoupit další licence. Používání softwaru je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

Organizace, které by potřebovaly instalovat na více místech, prosíme kontaktujte nás na obchod(et)alternativnikomunikace.cz

Ukázky pomůcek vyrobených v Symwriteru

V programu lze kromě komunikačních tabulek vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků, je možno vkládat fotografie. Obrázky mohou být nerozstříhané na celém listu papíru nebo je možno zalaminovaný papír rozstříhat na kartičky. Jedinou nevýhodou je absence čar, které by usnadnily stříhání. Obrázky lze ale řadit pod sebe (jak je vidět na kartě Zvířata), takže stříhání není tak složité.

AJ -spojováníAJ - přiřazeníFotky s větamiKde žijí zvířataSpojováníVyjmenovaná slovaVýslovnost LVýslovnost RObrázky zvířat
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
 top-objednavky-online-11
 top-prihlasky-online-55


SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřeování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign