Login

In Print 3 - NOVÉ!

In Print 3 - popis programu

In Print 3 - popis programu

InPrint 3 je program pro vytváření materiálů se symboly pro tisk, například knihy se symboly, kartičky, komunikační knihy, zážitkové deníky, pracovní listy a dokumenty. 

Aplikace InPrint 3  je dodávána s více než 15 000 symboly Widgit, které byly vyvinuty pro podporu komunikace, přístupu k informacím a pro pomoc s výukou mnoha předmětů učebních osnov. K sybmbolům je přiřazenpo přes 20 000 českých slov. Do programu se také snadno vkůládají fotografie z vlastních zdrojů i z Internetu.
 
Své materiály můžete snadno a rychle vytvářet také z více než 140 šablon pro knihy, slovníčky, kartičky, hry, odměny a pro řadu dalších aktivit. K dispozici je také více než 4 000 obrázků Widgit Media. 

Důležitá informace: Pokud kupujete In Print 3 a máte nainstalovaný Symwriter 1, je třeba Symwriter zdarma upgradovat na novou verzi 2, jinak po instalaci In Print přestane Symwriter fungovat. Stáhněte si novou verzi Symwriteru a nainstalujte ji. O materiály, které jste si v programu vytvořili, tím nepřijdete (může se ale výjimečně stát, že v nich budou drobné odchylky v symbolizaci).

Ceník In Print 3

Názevcena v Kčcena s DPH
In Print 3 jednolicence5 371,96 500
In Print 3 jednolience, sleva pro rodinu4 537,195 490
In Print 3 licence pro 5 PC13 719,0116 600
In Print 3 licence pro 10 PC19 00022 990
   
Licence pro jiný počet PC, doplatky za další licence - kontaktujte nás  

Licence je elektronická- vše se vyřídí emailem, není tedy účtováno poštovné.

Důležitá informace: Pokud kupujete In Print 3 a máte nainstalovaný Symwriter 1, je třeba Symwriter zdarma upgradovat na novou verzi 2, jinak po instalaci In Print přestane Symwriter fungovat. Stáhněte si novou verzi Symwriteru a nainstalujte ji. O materiály, které jste si v programu vytvořili, tím nepřijdete (může se ale výjimečně stát, že v nich budou drobné odchylky v symbolizaci).
Online objednávku lze vyplnit zde

Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě.

Geografické místo je pro této účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace  a do vzdálenosti 5 km od sebe.

Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo pna více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit, obvykle o rozdíl v ceně mezi novou licencí a aktuálně drženou licencí.

Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo pracovníka, pokud má organizace k dispozici zakoupené licence pro daný produkt. Pokud má organizace zakoupenou pouze jednu licenci, pro umožnění domácího použití je nutné zakoupit další licence. Používání softwaru je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

Organizace, které by potřebovaly instalovat na více místech, prosíme kontaktujte nás na obchod(et)alternativnikomunikace.cz

Stáhnout In Print 3

Zkušební verzi  programu (funguje 21 dní)  lze stáhnout na https://download.widgit.com/inprint3/?lang=cz(pokud nebudete automaticky přesměrováni na stránku v češtině, klikněte na českou vlajku) ...
Více informací

Ukázky pomůcek vyrobených v In Print 3

V programu lze kromě komunikačních tabulek (se symboly v rámečcích) vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků, je možno jednoduše vkládat fotografie.Kromě toho je možné vytvářet různé pracovní listy, testovací a výukové materiály, dokonce celé knihy s podporou symbolů.

Domino na čtení větKnížka nebo příběhKřížovkaKvízZážitkový deníkpodpora vyprávěníSpojování větKomunikační tabulkaíTestKarkulka- co říkají?
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
 top-objednavky-online-11
 top-prihlasky-online-55


SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřeování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign