logotyp
Login

Méďa počítá

program zaměřený na základy matematiky na úrovni prvního ročníku ZŠ, je vhodný pro ZVŠ a PŠ. Obsahuje 4 skupiny úkolů: Úvod do matematiky (např. pojmy větší menší, méně, více, řady dle množství, logické řady, tvary a barvy), Poznávání čísel (pracuje s čísly do 10- rozklady, určování počtu prvků k číslu, sestavování číselných řad), Počítání (nácvik sčítání a odčítání, jednoduché rovnice) Hry (jednoduché hry zaměřené na sčítání a odčítání, placení nákupu...). Ovládá se myší nebo klávesnicí, použití principu skenování umožňuje i ovládání jedním spínačem. Je možno nastavit si obtížnost (např. počítání do 3, do 5, do 10, s nulou, bez nuly). Program je multimediální, pro počítač s Windows 95 a vyšší, vyžaduje volných 600 MB na pevném disku, min. 16 MB RAM, zvukovou kartu, CD ROM mechaniku, reproduktory, grafickou kartu s více než 256 barvami a rozlišením 800 x 600. Program schválen pro INDOŠ. Výrobce o.s. Petit Olomouc.

Cena: 2 490 Kč pro organizace, 950 Kč pro rodiny dětí s postižením, multilicence 6 990 Kč. Vše včetně DPH. Objednat lze zde

Zpět na hlavní výpis

Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
 top-objednavky-online-11
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign