logotyp
Login

Méďa čte

program je určen pro počátky výuky čtení. Obsahuje úkoly na globální čtení i analýzu a syntézu, lze ho využít při předcházení dys- potížím při čtení a psaní a může pomoci při jejich počáteční nápravě. Úkoly jsou rozděleny na části Písmena (např. rozpoznávání písmen, doplňování chybějících písmen, složení slov z písmen), Slabiky (např. doplnění chybějící slabiky, složení slova ze slabik), Slova (např. výběr slova z nesmyslných slov, výběr ze slov se změněným prvním písmenem, záměna diakritiky, výběr slova ukrytého v řadě písmen). Je možno zvolit si práci pouze s některými skupinami písmen (např. MLVTS+ samohlásky), obtížnost slov, délku slov, počet slabik, práci bez diakritiky apod, takže lze program použít pro naprosté začátečníky i trochu pokročilejší klienty v rámci 1. ročníku ZŠ, je vhodný pro ZVŠ i PŠ. Ovládá se myší nebo klávesnicí, použití principu skenování umožňuje i ovládání jedním spínačem. Výhodou je zvukový doprovod (počítač dítěti slovo "přečte") - i tuto funkci lze však vypnout, pokud ji u některého dítěte nechceme použít. Program vyžaduje multimediální počítač s Windows 95 a vyšší, zvukovou kartu, CD ROM mechaniku a kvalitnější grafický adaptér ( více než 256 barev).

Program schválen pro INDOŠ. Výrobce o.s.Petit Olomouc.

Cena: 1 290 Kč pro organizaci, 490 Kč pro rodiny dětí s postižením,  multilicence 2 990 Kč, vše včetně DPH Objednat lze zde

Zpět na hlavní výpis

Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
 top-objednavky-online-11
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign