logotyp
Login

Brepta

je program pro rozvoj jazyka a řeči v nejširším pojetí, mohou ho používat logopedi i speciální pedagogové při výuce, je zaměřen na děti předškolního věku, ale lze ho použít i při práci s dospělými osobami např. s afázií nebo pro děti s poruchami řeči. Program je od občanského sdružení PETIT (tvůrci známého programu Méďa), takže je zde opět na výběr možnost ovládání myší, šipkami, dvěma klávesami (mezerník a Enter) nebo jednou klávesou či tlačítkem s využitím pohybujícího se rámečku (viz Méďa), takže s ním mohou pracovat i klienti s tělesným postižením. Základ programu tvoří databáze asi 1200 zvukových podnětů, které jsou doplněny obrázky.Princip programu spočívá v tom, že z počítače se klientovi ozývají zvuky, slabiky, slova, věty apod, ke kterým má vybrat odpovídající obrázek. Jsou zde i některé hry (zvukové pexeso, slovní fotbal apod). Při řešení úkolů je možno vybrat si úroveň obtížnosti, takže je možno pracovat s různými klienty. Vypnout lze například popis úkolu, který potom logopéd popíše klientovi vlastními slovy.

Vyžaduje počítač Pentium 90 a vyšší, 500 MB volného místa na disku, alespoň 16 MB RAM, zvukovou kartu, mechaniku CD ROM, reproduktory, grafickou kartu s více než 256 barvami, vhodný je mikrofon.

Cena: 3 490 Kč, pro rodiny dětí s postižením 1250 Kč, multilicence 7 990 Kč. Vše včetně DPH. Program schválen pro INDOŠ.

Objednat lze zde

Zpět na hlavní výpis

Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
 top-objednavky-online-11
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign