Obtíže se Symwriterem

Při jakýchkoliv obtížích s programem (například časté padání apod.) je nejlepší si nejdříve nainstalovat nejnovější verzi, v níž je většinou řada známých chyb opravena. Soubor si stáhněte třeba na plochu, spusťte jej - program se přeinstaluje. Nepřijdete o žádné soubory, které jste si v programu vyrobili. Po úspěšné přeinstalaci soubor z plochy můžete zase smazat.

Nejnovější verzi programu najdete zde.

V případě, že toto řešení nepomůže, popište nám co nejpodrobněji problém s programem do mailu (spcvadyreci @seznam.cz), případně zavolejte.

Některé odpovědi najdete také na této straně (Technická podpora Widgit)

Selhání aktivace

Při zadávání zakoupeného sériového čísla pro aktivaci programu přes Internet výjimečně dojde k tomu, že aktivace se neprovede. Můžeme pátrat po důvodu problému (obvykle nějaké nastavení ve Vašem počítači), ale nejrychlejší cestou, jak problém vyřešit, je provést manuální aktivaci následujícím způsobem: 
1) V aktivačním progamu, který se spustil při instalaci Symwriteru z CD nebo Internetu, vyberte možnost "Nemám na tomto počítači internetové připojení", a to i v případě, že počítač je k Internetu připojen. Pak postupujte podle instrukcí. Budete vyzváni k zadání sériového čísla a program vygeneruje také ID počítače.
2) Pak otevřte v prohlížeči stránky https://activation.widgit.com, klikněte na českou vlaječku a vyberte možnost "Aktivovat instalaci". Postupujte podle instrukcí  - budete vyzvání k zadání sériového čísla i ID počítače. Vygenerovaný aktivační kód potom zadáte do aktivačního programu Symwriteru.

Ruční aktivace je také podrobně popsána v létáku Aktivace Symwriteru, který jste obdrželi s programem (ke stažení níže).
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
 top-objednavky-online-11
 top-prihlasky-online-55


SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Pokud vyšetřujeme nebo jsme v terénu (školy), může být obtížné se nám dovolat.
V takovém případě raději volte emailový kontakt (totéž během prázdnin).
Popis cesty zde

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.
Login
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign