Konference Barcelona 2010

ISAAC Barcelona 2010

ISAAC Barcelona 2010V červenci 2010 jsme se zúčastnily konference o alternativní komunikaci - jejím pořadatelem je organizace ISAAC, která se už mnoho let věnuje lidem s těžkými poruchami komunikace. Vedle řady přednášek a workshopů je nedílnou součástí konference i výstava pomůcek pro alternativní komunikaci. Konference je také příležitostí, jak se seznámit nejen s odborníky z celého světa, kteří se této problematice věnují, ale také s uživateli AAK. Seznámily jsme se s řadou nových pomůcek a navázaly několik dalších kontaktů, které mohou být v naší práci užitečné.

Fotografie z konference ISAAC Barcelona 2010

Hlavní sál při přednášceStánek Widgit Software, našeho partneraJana Šarounová s u stánku Sensory SoftwareKomunikační pomůckyElektronická pomůcka s hlasovým výstupem pro výměnnou komunikaci (PECS)Megabee - rám pro skládání slov pomocí pohledu očíUMPC s programem Grid 2, který je již i v češtiněVozík s držáky na komunikační pomůckyKomunikace očimaRozhovor s uživatelem komunikační pomůckyUživatel píše na pomůcce s hlasovým výstupem.Pomůcka s dotykovým displayem a hlasovým výstupemStánek firmy LiberatorU stánku s počítačovým programem pro komunikaci dětí s autismem (PECS)Z prezentaceZ prezentaceZ prezentace
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
 top-objednavky-online-11
 top-prihlasky-online-55


SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Pokud vyšetřujeme nebo jsme v terénu (školy), může být obtížné se nám dovolat.
V takovém případě raději volte emailový kontakt (totéž během prázdnin).
Popis cesty zde

Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.
Login
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign